O nás

Společnost ALKATECH, ačkoliv byla založena až v roce 2017, má kořeny své činnosti již na samém počátku 90. let minulého století a navazuje tak na předchozí práci svých nejzkušenějších členů, která trvá nepřetržitě již téměř 30 let. Díky této mnohaleté praxi, stálému sledování a využívání nejmodernějších technologií a ověřeným dodavatelům tak dnes můžeme svým klientům nabídnout široké spektrum služeb, kvalitní a prověřené produkty s technickou podporou, kvalifikované techniky se zápalem pro věc i spolehlivé zázemí a zkušenosti ve všech oborech, spojených s technickým zabezpečením objektů.

Důvěryhodnost, spolehlivost a slušnost – to jsou základy, na kterých stavíme poskytování našich služeb. Dnes, stejně jako kdysi, na počátku naší cesty.

Jan Jeníček, jednatel společnosti ALKATECH s.r.o.
leden 2020

Naši pracovníci jsou odborníci na zabezpečení objektů a prochází pravidelně certifikačním školením od výrobců těchto systémů. Naše firma má v oblasti elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů dlouholeté zkušenosti, které zaručují Váš klidný spánek.

Činnost firmy je vedena snahou o maximální spokojenost zákazníka, diskrétnost a vysokou kvalitu při rozumné ceně. Samozřejmostí je časová flexibilita realizace zakázky dle požadavků klienta. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Zachováváme v tajnosti veškeré důvěrné informace týkající se našich klientů a zadaných projektů.

Dodáváme a montujeme nejmodernější bezpečnostní technologie. Jedná se zejména o elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu a všechny prvky s bezpečností objektů přímo související.

Neváhejte se na nás obrátit! Rádi Vám zcela nezávazně pomůžeme s výběrem vhodného řešení a vypracujeme cenovou nabídku.