O nás

Jako fyzická osoba se věnuji instalaci bezpečnostních systémů od roku 1996. Za tuto dobu jsem svým klientům zabezpečil stovky objektů. Od roku 2017 podnikám jako právnická osoba a filozofií mé firmy je snaha o maximální spokojenost zákazníka, diskrétnost a vysokou kvalitu při rozumné ceně. Samozřejmostí je časová flexibilita realizace zakázky dle požadavků klienta. Zachováváme v tajnosti veškeré důvěrné informace týkající se našich klientů a zadaných projektů.

Jiří KOZÁK – jednatel společnosti ALKATECH s.r.o.

Naši pracovníci jsou odborníci na zabezpečení objektů a prochází pravidelně certifikačním školením od výrobců těchto systémů. Naše firma má v oblasti elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů dlouholeté zkušenosti, které zaručují Váš klidný spánek.

Činnost firmy je vedena snahou o maximální spokojenost zákazníka, diskrétnost a vysokou kvalitu při rozumné ceně. Samozřejmostí je časová flexibilita realizace zakázky dle požadavků klienta. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Zachováváme v tajnosti veškeré důvěrné informace týkající se našich klientů a zadaných projektů.

Dodáváme a montujeme nejmodernější bezpečnostní technologie. Jedná se zejména o elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu a všechny prvky s bezpečností objektů přímo související.

Neváhejte se na nás obrátit! Rádi Vám zcela nezávazně pomůžeme s výběrem vhodného řešení a vypracujeme cenovou nabídku.